Přeskočit na obsah

Reference

"Lidé, kteří prošli procesem strukturální integrace jsou obvykle lidé, kteří se změnili, jsou schopni se změnit a mohou se změnit."

Mám ukončených základných 10 sedení a vrelo odporúčam... Ako aj metódu rolfingu, tak aj Patrika ako terapeuta... Veľmi oceňujem Patrikov prístup, kde pre mňa hrá veľkú rolu nie len jeho profesionalita, ale aj jeho životné postoje, skúsenosti a nadhľad... Ďakujem za veľa podnetov, inšpirácie a za zlepšenie komunikácie s telom... Je naozaj úžasný pocit počuť a rozumieť svojmu telu... Už to len nasledovať...

Ivona Barnošáková

Patrik pečlivě a s citem aplikuje masáže, jejichž výsledkem je vedle příjemné relaxace i uvolnění zablokovaných tělesných svalových partií, jejich náprava a oživení jakož i související příjemné pocity z endorfinového opojení. Skvělé pro tělo i duši. Vřele doporučuji.

Jaroslav Bastl

K Patrikovi jsem začala chodit před rokem na doporučení kamarádky. Byla to jedna z nejlepších věcí, kterou jsem udělala. Pracuji denně u počítače, takže k mým velkým problémům patřily bolesti zad a má kondice nebyla nejlepší. Patrik mne mile překvapil ochotou, příjemným vystupováním a hlavně tím, že ví, o čem mluví! Přestože jsem člověk líný, ufrflaný a občas i nedochvilný, nikdy mi to Patrik nevyčetl a trpělivě si se mnou dává práci. Za to mu patří velký dík!

Katka S.

Mala som tu možnosť absolvovať 10 sedení u Patrika. Urobil veľkú prácu dal mi do poriadku svalovú nerovnováhu. Vďaka úžasnej technike sa pri tom liečia aj bloky na úrovni duše. Patrik robí svoju prácu rád a je to cítiť, vrelo odporúčam.

Silvie Janírková

Když Vás něco baví a naplňuje je to vidět u Patrika je to dvojnásobně vidět, Patrik je skutečný profesionál v oblasti rolfterapie. Dostanete nový pohled na své tělo a na svůj život. Děkuji

Pavel Habada

S Patrikom som absolvovala "Úvod do rolfterapie". Odporúčam každému, kto sa chce dozvedieť niečo o rolfingu alebo sa nevie rozhodnúť, či absolvovať 10 sedení. Užili sme si kopec srandy, odchádzali s užitočnými radami a už sa neviem dočkať prvého stretnutia.

Michaela Barnošáková

Patrik je opravdový odborník na problémy pohybového aparátu. Je to výborný trenér, masér i fyzyoterapeut! Za mě 100% doporučuji!

Alena Richter

Patrika mohu jen doporučit, je to skvělý trenér i poradce, který se neustále vzdělává a své klienty bere vážně.

Veronika Vlasáková

Moc sympatický a hlavně šikovný trenér/terapeut, který vždy z rukávu vysype další a další nápady, metody, jak člověku pomoci. Nelze jinak než chválit a chválit

Helena Šabátková

Patrik je důsledný terapeut, který mi sezení přizpůsobuje na míru podle mých fyzických indispozicí. Navštěvuji ho zhruba tři měsíce a celkově se citím několikanásobně lépe. Patrika si nemůže vynachválit ani moje rehabilitační doktorka, která s potěšením sleduje jak se mi rovnají záda a posiluje svalstvo. Mě se jen utvrdilo přísloví, že všechno jde když se chce.

Honza S.

V případě ti, kteří váhají a nemají jasno při výběru terapie a terapeuta, vřele mohu doporučit zkušenosti Patrika. Důležité je to, že Vám neukáže jen pár cviků, ale dokáže přizpůsobit běžné činnosti Vašemu tělu, třeba i zdravotnímu problému a Vašim cílům. Já jsem to měla trochu lehčí, přesně jsem věděla, co chci a v čem se potřebuji zdokonalit. Patrik mi v tomto hodně pomohl a patří mu mé velké díky. Kéž by bylo takových terapeutů více.

Monika

Na cvičení a pohyb jsem nikdy moc nebyla, ale díky Patrikovi pomalu cestu k pohybu nacházím. Zlepšilo se mi především držení těla, na které jsme se zaměřili a které je pro běžný život nezbytné. Patrik má skvělý přístup. Snaží se pomoci se zdravotními problémy a zároveň motivovat k dalším pohybovým aktivitám. Za to mu děkuji! Pomohl mi řešit problémy se zády a vrátil radost z pohybu.

Kateřina M.

U Patrika nejvíce oceňuji snahu člověku pomoc s jeho cílem. Nejste pro něho jenom další hodinový klient. Jste pro něj kamarád, kterému chce pomoc v jeho úsilí. Doporučuji!

Petra M.

S Patrikem cvičím již třetím rokem.Zpevnila se mi postava, přestala bolet záda, lépe snáším stres. Patrikův osobní přístup, profesionalita i neustálé vzdělávání v oboru je to, čeho si na něm nejvíce cením.

Vítězslav R.

Během sezení puntičkář, ale po dvou měsích to nese viditelné ovoce. Super komunikace.

Jakub H.

Trénování je pro Patrika životní poslání. Začíná zhodnocením možností, sestavením plánu a pak už je to na Vás. Za sebe mohu říci, že jeho nadšení je nakažlivé. 🙂

Hanka Č.

Patrika mám velmi ráda jako člověka i jako terapeuta. Na hodiny s ním se těším. Musím říci, že opravdu rozumí tomu, jak má člověka vést a motivovat. Díky němu se cítím dobře a Patrika každému doporučuji.

Veronika H.

Již několik let trpím bolestmi zad, především mě trápí krční páteř. Patrik mě velmi mile překvapil svým laskavým přístupem a velkou péčí, kterou svým klientům věnuje. Po terapii mě přestala bolet záda. Díky Patrikovi jsem dokázala rozhýbat ztuhlé svaly a to i ty, o kterých jsem do té doby prakticky ani netušila, že je mám. Musím vyzdvihnout především Patrikův individuální přístup ke každému klientovi. Dokáže velmi rychle odhalit příčiny zdravotní problémů a navrhnout jak je lze odstranit.

Katka
FYZIOHOLISTIKA.CZ