Přeskočit na obsah

Od koho jsem se učil...

"Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje."

Česká asociace strukturální integrace.

Česká asociace strukturální integrace je sesterská organizace Guild for Structural Integration a členem IASI, "International Association of Structural Integrators®".

Naším cílem je rozšiřovat povědomí o metodě Strukturální Integrace a ukazovat veřejnosti její reálné možnosti. Dále si klademe za cíl zpřístupnit školení nových terapeutů a jejich následného pokračovacího vzdělávání v Čechách.

Aleš Urbanczik

Aleš Urbanczik se narodil 22. dubna 1958 v Praze. Žil v České republice, Anglii, Německu, Švýcarsku a Kalifornii a v současné době žije ve Feldmeilenu poblíž Curychu (Švýcarsko).

Prošel školením strukturální integrace od Petera Melchiora a Emmetta Hutchinse, kteří byli jedněmi z prvních studentů Idy Rolfové, v roce 1992. Předtím pracoval jako profesionální herec v mnoha divadlech v Evropě a byl zodpovědný za tělesnou výchovu svých kolegů.

Cvičí a vyučuje HathaYogu 20 let a pravidelně pořádá workshopy anatomie jak pro školení učitelů jógy, tak i na individuálním základě pro zainteresované skupiny terapeutů, tanečníků a dalších osob se zájmem o pohyb. Pracuje s principy doktorky Rolf v tradičních ásanách a postupně vyvinul jedinečný styl výuky a nazval jej „RolfYoga“.
https://rolfyoga.com

Jeho duchovním základem je Zen Buddhismus. Byl vysvěcen jako Zen-Boddhisatva ve francouzském zenovém chrámu 'La Gendronnière'.

Je členem Guild for Structural Integration a International Association of Structual Integrators.
V roce 2011 ho Česká asociace pro strukturální integraci (CASI) jmenovala do funkce výkonného instruktora pro jejich vzdělávací program strukturální integrace.

FYZIOHOLISTIKA.CZ